Netwerk Flevolandse Zakenvrouwen tekent overeenkomst met Businessclub Almere City FC

Netwerk Flevolandse Zakenvrouwen tekent overeenkomst met Businessclub Almere City FC

Afgelopen vrijdag hebben wij een overeenkomst getekend met de Businessclub van Almere City FC.

Met de aansluiting van onze zakenvrouwen aan Almere City FC dragen we bij aan onze missie: het zakelijk zichtbaar versterken van onze leden om professioneel te groeien, in verbinding met andere netwerken.

De Almere City FC Businessclub combineert ‘business with pleasure’ en organiseert naast de activiteiten op wedstrijddagen wekelijkse businessclubactiviteiten voor hun leden. Een uitgelezen kans om ons als netwerk te profileren en nieuwe relaties aan te gaan om elkaar te versterken.

Binnenkort zullen wij onze leden informeren hoe zij gebruik kunnen maken van ons lidmaatschap van de Businessclub.